نوشته شده توسط : sonia

آیا اتوبار شمال تهران خدمات حمل بار به شهرستان را انجام میدهد؟


بله، یکی از خدمات اتوبار شمال حمل بار و اسباب کشی به شهرستان است که توسط رانندگان آشنا به جاده های کشور انجام میشود.حمل و نقل بار به شهرستان ها و اقسام مناطق تهران و خارج از تهران را به باربری شمال تهران بسپارید .که بدون کوچکترین نقصی بارهایتان را جابجا می نماییم.

اتوبار شمال در چه روزهایی فعالیت دارد؟
از انجا که مشتریان عزیز اکثرا در روزهای تعطیل اثاث کشی میکنند لذا باربری شمال تهران در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی میباشد. اثاث کشی و باربری شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . پس نگران نباشید و در هر زمان که لازم داشتید تماس نمایید تا به خدمت شما بیاییم.

hj,fhv alhg jivhk

هزینه اثاث کشی در اتوبار شمال تهران چقدر است؟


این یک سوال بسیار کلی است. هزینه اثاث کشی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و برای منازل مختلف متفاوت است. اما به طور کلی نوع خاور اثاث کشی که شما سفارش میدهید، تعداد کارگران اثاث کشی ، مدت زمان و تعداد سرویس هایی که اثاث کشی شما لازم دارد و همچنین نیاز به بسته بندی اثاث کشی فاکتورهایی است که هزینه اسباب کشی را مشخص میکند. نگران نباشید. اتوبار شمال تخفیف های ویژه باربری را در نظر گرفته است. ارزانترین اتوبار در شمال تهران

برتری های اتوبار در شمال تهران


اتوبار شمال تهران بیمه رایگان دارد وبه صورت کتبی تحویل شما داده میشود و تمامی اثاثیه  منزل شما را بیمه خواهند کرد.

مشاوره رایگان دارد کارشناسان اتوبار شمال درمحل شما حاضر خواهد شد و به شما مشاوره رایگان در انتخاب ماشین باربری و بسته بندی پیشنهاد خواهند کرد.:: بازدید از این مطلب : 12
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

باربری شرق تهران

خدمات انبارداری اثاث کشی در باربری شرق تهران
اگر منزل مقصد شما هنوز آماده نشده است میتوانیم چندین روز اثاثیه شما را با قیمت مناسب در انبار نگهداری کنیم .انبار هایی متناسب با اسباب و اثاثیه های شما را در اختیارتان می گذاریم و بدون صدمه ایی آنها را تحویل بگرید. باربری و اسباب کشی تخصص اتوبار شرق تهران می باشد. انبار ها برای نگه داشتن کالاها و اسباب و اثاثیه های شما آماده می باشند و تا هر زمان که شما بخواهید اثاثیه های شما را در انبارها نگه داری می نماییم.

باربری شرق تهران  ،   باربری سمت شرق تهران

ارایه بیمه نامه اثاثیه در باربری شرق تهران
بر اساس بیمه نامه باربری اگر اثاثیه شما در طول اثاث کشی دچار هر خسارتی شوند شرکت باربری و اتوبار تهران موظف به پرداخت خسارت شما است. برای این که اثاثیه شما بیمه شود باید مبلغی پرداخت کنید. از همه مهم تر شما عزیزان از تمام لحاظ آسوده خاطر می باشید که از خرده ریزه ها گرفته تا بزرگ ترین اثاثیه های شما را بیمه می نماییم. . با صبر و دقت اسباب کشی های شمارا جابجا می نماییم.با داشتن بیمه نامه ها و بارنامه های دولتی خیالتان آسوده باشد که بارهای شما را با ضریب امنیتی بالا به مقصد می رسانیم. پس بدون نگرانی با باربری منطقه شرق تهران تماس نمایید.

 

خاورهای مخصوص اثاث کشی با کانتینر مسقف
خاورهای ما دارای کانتینر های مجهز 8متری و 6 متری هستند و داخل کانتینر آنها موکت کاری شده است. هر کدام از این خاورهای باربری مجهز به 20  پتو و موکت برای قرارگیری در لابه لای اثاثیه هستند تا در اثر حرکت اثاثیه به هم نخورند و صدمه نبینند.با مسقف بودن در هنگامی بارندگی و هوای آلوده نه گرد و خاک روی آن ها می نشیند و نه خیس می شوند. پس بدون نگرانی با باربری در شرق تهران تماس نمایید.

 :: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

خدمات اتوبار در غرب تهران
در غرب تهران که یکی از منطقه های شلوغ و پرازدحام تهران است امر باربری و اثاث کشی نیازمند تخصص و مهارت است. اگر بار شما اثاث کشی منزل است که بیشتر متخصص لازم دارید. اتوبار و باربری غرب تهران با شما خواهد بود که اسباب کشی منزل خود را بدون کوچکترین خسارت انجام داده و در منزل جدید مستقر شوید. نیروی کاری ماهر ، تجهیزات بسته بندی اثاثیه مدرن و ماشین های باربری مجهز از برترین ویژگی های اتوبار ما است.

هزینه اثاث کشی منزل در اتوبار غرب تهران چقدر است؟
در محاسبه هزینه اثاث کشی چندین فاکتور دخیل است که به مختصر آن را بیان میکنیم. برای توضیحات بیشتر مقاله هزینه اثاث کشی را مطالعه بفرمایید.

نوع خاور اثاث کشی
تعداد کارگر اثاث کشی موردنیاز


مدت زمان اثاث کشی
وسایل سنگین که اجرتی حساب میشوند
ساعات کاری اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب از محدود باربری هایی است که خدمات شبانه روزی دارد. 24 ساعته آماده ایم تا شما را در باربری و حمل اثاثیه منزلتان یاری دهیم. با شماره تلفن 02122228315 تماس بگیرید و از مشاورین ما مشاوره باربری بگیرید.:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 12 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

انجام سریع و دقیق اثاث کشی در باربری مرزداران
ما همه و همه در باربری و اتوبار مرزداران در پی آن هستیم تا اثاث کشی آسان و کم هزینه را برای شما رقم بزنیم بر همین اثاث باربری مرزداران با استفاده از خاورهای نو ، مجهز ، کارگران توانمند ، سیستم ثبت سفارش 24 ساعت آنلاین ، تجهیزات به روز بسته بندی و اثاث کشی ، بیمه نامه باربری ، مشاوره رایگان اثاث کشی سرعت و دقت عمل خود را در حین انجام پروژه جا به جایی به رخ رقبایمان بکشیم.

باربری مرزداران چگونه کار میکنیم؟
هر باربری و اتوبار که در تهران فعالیت می کند باید طرح و نقشه ایی را برای ارائه خدمات بهتر به مشتری های خود داشته باشد ، ما در باربری و اتوبار مرزداران بر اثاث قوانین و مراحلی کلی که برای خود در نظر گرفته ایم می خواهیم اثاث کشی ها باربری ، حمل اثاث و حمل و نقل شما را انجام بدهیم در اینجا ما به ان ها اشاره ای خواهیم داشت.

ثبت سفارش توسط مشتری
مشتری خواها کار با باربری مرزداران تهران است برای همین با ما تما می گیرد .

باربری و اتوبار مرزداران در تهرانباربری در مرزداران تماس نمایید.
​​​​​​

پاسخگویی و ثبت سفارش توسط ما ( اتوبار مرزداران)
پرسنل پاسخگویی باربری مرزداران سفارش شما را گرفته و ثبت میکنند و سریعا از طریق پیامک به پرسنل باربری ارسال می شود.

فرستادن کارشناسان باربری
باربری مرزداران
کارشناسانی را برای دریافت اطلاعاتی در باب :

تخمین تجهیزات و تعداد پرسنل مورد نیاز باربری
ما در باربری مرزاران تعدادی کارشناس را بابت به دست آوردن لیستی از تعداد کارکنان و و پرسنل لازم به همراه تجهیزات مورد نیاز را بدست آورند تا امر اثاث کشی و بسته بندی به خوبی و بدون معطلی پیش برود.:: بازدید از این مطلب : 8
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 12 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

اتوبار شرق تهران

چه ویژگی هایی باربری شرق تهران را با سایر اتوبارها را متمایز میکند؟
در سطح تهران اتوبار های زیادی وجود دارد. اما شما باید برای اثاث کشی منزل خود که امری حساس است به هر اتوباری باید اعتماد کنید؟ قبل از انتخاب باربری و اتوبار باید ویژگی های آن و سابقه آن را نگاه کنید. در زیر به ویژگی های برتر اتوبار شرق نگاهی می اندازیم.

کارگر اثاث کشی حرفه ای در اتوبار شرق تهران
کارگران اثاث کشی که اتوبار شرق تهران انتخاب میکند همه ایرانی هستند. این کارگران توانایی زیادی در جابه جایی و حمل اثاثیه سنگین منزل دارند. همچنین برای بسته بندی اثاثیه منزل ما شیوه های به روزی را به کارگران بسته بندی آموزش میدهیم. صفر تا صد باربری را به بهترین نحو انجام می دهند. شما عزیزان تنها با یک تماس سلامت رساندن اثاثیه هایتان به مقصد را تضمین نمایید.

انواع خاور اثاث کشی با کانتینر سقف
باربری شرق تهران دارای انواع خاورهای باری با کانتینر 8متری و 6متری است. شما بسته به حجم اثاثیه خود میتوانید خاور مناسب را سفارش دهید. همچنین برای بارهای جامانده که حجم زیادی ندارند از نیسان بار استفاده میکنیم که هزینه سرویس شما کاهش یابد.خاورها و کامیونت های مسقف و کف موکت کاری شده را در اختیار شما قرار میدهیم و بارهای شما به هر منطقه از تهران و شهرستان ها که خواستار باشید جابجا می نماییم.

مجهز بودن هر خاور به 50 پتو برای قرار گرفتن لابه لای اثاثیه
در داخل کانتینر خاور اثاث کشی درلابه لای اثاثیه حساس مانند یخچال و مبلمان پتوهای نرم قرار داده میشود تا اثاثیه شما در طول مسیر آسیب نبیند. اینکه خیال شما عزیزان از تمام جهات آسوده باشد که در حفظ وسایل های شما تمام تلاش خود را می نماییم.

تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار شرق تهران
برای بسته بندی اثاثیه از انواع ضربه گیر، کارتن چندلایه، ساک مخصوص بسته بندی اثاث کشی و .. استفاده میکنیم. همچنین با استفاده از کارتن های مقاوم و کحکم که کالاها و اثاثیه ها داخل آن بدون صدم ایی به مقصد می رسند. کارتن های پنج لایه که مقاوم تر از کارتن های موز می باشند.

ارایه بارنامه به مشتری
تمام اثاثیه شما را لیست کرده و در بارنامه ای که به مشتری تحویل میدهیم لیست میکنیم. و خیال شما همراهان را آسوده می نماییم . که بارها و اسباب و اثاثیه هایتان را در صورت کوچک ترین آسیب و صدمه ایی باربری شرق تهران موظف است خسارت و صدمه وارد شده را پرداخت نمایید. باربری و جابجایی اثاثیه منزل تخصص کارگران باربری در شرق تهران می باشد.

اتوبار شمال تهران
مراحل اثاث کشی در باربری شرق تهران به چه صورت است؟
اگر قصد اثاث کشی دارید و به دنبال یه شرکت باربری و اتوبار میگردید که اثاث کشی شما را به صورت تضمینی انجام دهد با انتخاب اتوبار شرق تهران پشیمان نخواهید شد. از همان مرحله اول اسباب کشی که بسته بندی اثاثیه است اتوبار شرق تهران در خدمت شما خواهیم بود تا مرحله آخر اسباب کشی یعنی چیدمان اثاثیه در منزل جدید. حتی اگر در مراحل وسطی اثاث کشی باشید یعنی مثلا اثاثیه شما بسته بندی شده باشد باز هم ما برای تکمیل اثاث کشی در خدمت شما خواهیم بود.:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 29 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

باربری مرزداران

باربری مرزداران در تهران

بلوار مرزداران در منطقه در شمال غرب تهران قرار دارد و یکی از مناطق فرا منطقه ای در استان تهران به شمار می آید ، وسعت بلوار مرزداران زیاد است و ساکنان زیادی در آنجا متمرکز شده اند . همین امر اتوبار و باربری تهران  را برآن داشت تا یکی از شعبه هایباربری خود را در محدوده ی مرزداران با عنوان باربری مرزداران و اتوبار مرزداران جهت حمل و نقل اثاث و بسته بندی اثاث منزل و کالاهای مردم ان منطقه ایحاد کند تا بتواند ضمن پوشش دادن تمام مناطق تهران ، دسترسی آسان و سریع را برای مردم آن منطقه را به خدمات باربری فراهم کند.

 

اثاث کشی خود را به ما بسپارید و یکبار برای همیشه کافیست تا شما مشتری ثابت ما بشوید و مارا به دوستان و آشناهایتان معرفی کنید.:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 29 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

باربری در محدوده تهرانپارس ، اتوبار در تهرانپارس ، باربری در میدان تهرانپارس ، شماره باربری تهرانپارس ، بسته بندی اثاث در تهرانپارس ، شماره باربری تهرانپارس

با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید.

ما در باربری تهرانپارس تهران تمام توان و انرژی خود را بر این مهم که خدمتگذاری صادقانه ، با کیفیت و منصفانه به شما عزیزان می باشد را معطوف کرده ایم ، ما دراتوبار تهرانپارس به امید خدا و  پشتکار بالای پرسنل شاغل در باربری توانا و همچنین اعتماد شما بهترین و نمونه ترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد ، ما متخصص بسته بندی ، جا به جایی اثاث منزل ، حمل و نقل و باربری در تهران و اتوبار و حمل بار شهرستان ها هستیم.

پرسنل متخصص در تمام بخش های باربری و اتوبار تهرانپارس

همانطور که می دانید هر باربری و اتوباری که می شناسید دارای چند دسته از پرسنل متخصص هستند که برای کاری اموزش دیده اند و تخصص دارند ، باربری تهرانپارس در تهران هم برای هرکدام از بخش های باربری و اتوبار افراد متفاوت با توانایی های متفاوتی را در نظر گرفته است که در ادامه به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت .:: بازدید از این مطلب : 16
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 20 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

خرید ضایعات در تهران

بالاترین قیمت خرید ضایعات – در مرکز خرید ضایعات تهران به صورت نقدی و با پرداخت در محل انجام میشود. شما عزیزان برای فروش ضایعات خود میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 02144429182 تماس حاصل فرمایید.

معرفی مرکز خرید ضایعات تهران

جمع آوری ضایعات شهروندان و کمک به بازیافت این ضایعات یک امر ضروری است. فلسفه ایجاد شرکت ما جمع آوری ضایعات فلزی و ضایعات غیرفلزی در تهران و شهرستان های اطراف است.

خدمات مرکز ضایعات تهران

مرکز ما با خرید انواع ضایعات و بارگیری رایگان آنها در محل شما هم ضایعات شما را جمع آوری میکند و هم به بازیافت و بازگشت ضایعات به چرخه تولید کمک میکند.

 

خرید ضایعات تهران

خریدار ضایعات تهرانسر

فروش ضایعات تهران

خرید ضایعات کاغذ تهران:: بازدید از این مطلب : 20
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 11 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

باربری گاندی بسته بندی اصولی

باربری تهرانپارس ، باربری پیروزی ، بسته بندی اثاث منزل ، حمل اثاث سنگین

 

خدمات متفاوت باربری گاندی در تهران و شهرستانها در حوزه باربری و بسته بندی اثاثیه

خدماتی که در اتوبار گاندی به مشتریان عزیز ارائه می شود به صورت حرفه ایی و به وسیله کارگران متخصص ارائه می شود ، همچنین خدمات ما بسیار منصفانه و در تمام ساعات شبانه روز یعنی به صورت شبانه روزی ارائه می شود در اینجا ما به تعدادی از این خدمات اشاره می کنیم .

 

باربری گاندی

بیمه نامه باربری معتبر جهت آسودگی خاطر شما برای انجام فعالیت های باربری و بسته بندی در گاندی

مشاوره رایگان باربری در جهت آشنا کردن شما با اصول باربری

حمل اثاث سنگین مانند : یخچال ، گاوصندوق ، لباسشویی ، بوفه و پیانو و … در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت تضمینی

استفاده از متخصصان در حمل اثاثیه منزل گاندی 

بسته بندی با استفاده از کارتون های چند لایه ، فوم و تمامی تجهیزات پیشرفته

ارائه بارنامه کالا با باربری گاندی

ارائه چک لیست از تمامی خدماتی که انجام شده به همراه فاکتور قیمت ها

انواع وکیوم های ضربه گیر در باربری گاندی و اتوبار گاندی

بسته بندی حرفه ایی اثاث و تضمینی با استفاده از کارشناسان بسته بندی

این چنین است که اتوبار گاندی و باربری گاندی در تهران تمامی نیاز های باربری مشتریان عزیز را بر آورده می کنند .:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 8 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sonia

خدمات اثاث کشی تضمینی در اتوبار شمال

اثاث کشی در تهران با وجود اثاثیه سنگین و رشد آپارتمان نشینی نیازمند تخصص است. اگر اثاث کشی خود را به شرکت هایی بسپارید که از کارگران اثاث کشی غیرحرفه ای بهره میبرند امکان دارد اثاثیه شما در طول جابه جایی شکسته شود و شما دچار خسارت شوید. پس لازم است که برای جابه جایی اثاثیه خود از یک شرکت اتوبار و باربری کاربلد و متخصص در اثاث کشی بهره ببرید. در اتوبار شمال تهران کلیه اثاثیه شما توسط تجهیزات به روز بسته بندی اثاثیه بسته بندی میشوند. این بسته بندی اثاثیه حرفه ای کمک میکند تا در طول جابه جایی اثاثیه، شما دچار خسارت نشوید.

 

باربری شمال تهران

بسته بندی اثاثیه در اتوبار شمال تهران چگونه است؟

بسته بندی ظروف در اتوبار شمال تهران

در بسته بندی اثاثیه منزل ، بسته بندی ظروف به دلیل شکنندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. اتوبار شمال تهران  با ضربه گیر و نایلون حبابدار دور ظروف را میپیچانند و آنها را در داخل کارتن های محکم قرار میدهند. در حین جابه جایی هم کارگران اثاث کشی نهایت دقت را به خرج میدهند تا خسارات اسباب کشی به حداقل برسد. تمامی وسایل شکستنی مانند آینه و شمعدان و دیگر وسایل شکستنی خانه را با فوم و چسب در داخل کارتن بسته بندی می کنیم.

بسته بندی میز ناهارخوری در اتوبار شمال تهران

ابتدا پایه های میز ناهار خوری توسط کارگر اثاث کشی جدا شده و سپس میز با نایلون حبابدار و شربه گیر پوشانده شده و سپس در کارتن چندلایه و محکم قرار میگیرد.

اتوبار منطقه شمال تهران

 :: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 8 مرداد 1399 | نظرات ()